13.9.2006 - DVD Šifra mistra Leonarda

Předem se omlouvám za 0 aktualizaci stránek, ale nyní sem tady, takže stránky nekončí. Dnešní novinka se bude týkat DVD Šifra mistra Leonarda. Film u nás vyjde jak v 1 DVD verzi tak v Deluxe verzi, kde naleznete repliku kryptexu a deníku Roberta Lagdona. Obě tyto verze si můžete předobjednat na FilmCity. Cena normální 1 DVD verze je 474,-Kč a Deluxe verze stojí 1495,-Kč

======================================================

30.7.2006 - Kniha, DVD a mnohem víc...

Dnes jsem tu po měsíci, takže toho bude trošku víc. Takže: Vyšla kniha Šifra mistra Leonarda-Ilustrovaný scénář, kde najdete na 208 stránkách 275 fotografií + storyboardy, scénáristické poznámky a komentáře. Dop. cena je 398,-Kč. / Co se týká DVD, tak 10.7. vyšlo DVD s filmem Philadelphia s českým dabingem. Dop. cena je 499,-Kč. / Dále na stránkách UFD a Boxoffice můžete zjistit statistiky filmu Šifra mistra Leonarda, jak se mu vede u nás i celosvětově. Jinak vám doporučuji se koukat na pořad Extra, který vysílá TV Prima od 19:15 denně, nejednou se mi stalo, že tam byla reportáž o Tomovi.

PS: Chtěl bych poprosit ty, co mi během těchto 2 měsíců posílaly přihlášky do FanClubu, pošlete mi je prosím znova. Děkuji.

4.6.2006 - Časopisy, DVD

V časopise Cinema najdete 4-stránkovou recenzi k filmu Šifra mistra Leonarda. / Pokud máte ve svém okolí hypermarket TESCO a nevlastníte DVD s filmem Láska přes internet, tak tam určitě zajdete, aspoň tedy v Kolínském TESCU toto DVD mají a to za příznívých 169,-Kč.

2.6.2006 - Tom v TV, Časopisy, Upozornění

V sekci TELEVIZE přibyl další seznam filmů, které uvidíme v nejbližší době s Tomem u nás v TV. Tak se koukněte. / V časopise PREMIERE najdete recenzi filmu Šifra mistra Leonarda, kde film dostal 2 hvězdičky. / Dále bych chtěl upozornit na dvě věci, jedna se týká E-SHOPU a to konkrétně IMPORTU. Většina DVD, která se objednávají ze zahraničí se musí platit předem, není to náš výmysl, takto to po nás požaduje český distributor, přes kterého to objednáváme. Ale nebojte se, máme to ověřeno, distributor je spolehlivý, jediná nevýhoda bývá občas dlouhá čekací lhůta, třebas až 1 měsíc. Ale určitě se to vyplatí. A to druhé upozornění se týká aktualizace těchto stránek. Jelikož se nebudu pohybovat na internetu tak aktualizace bude méně častá a bude formou návštěvní knihy, takže občas do ní koukněte. Jinak se loučím a za 2 měsíce sem tu a s tím i aktualizace.

30.5.2006 - Philadelphia CZ, Statistiky

Během dvou měsíců by se u nás měl začít znova prodávat film Philadelphia, tentokrát i s českým dabingem-podotýkat, že za tento film dostal Tom Oskara snad nemusím. Bude ho u nás distribuovat BontonFilm a samozřejmě si ho budete moc objednat přes naše stránky. Doporučená cena filmu je 499,-Kč / Jak si Šifra mistra Leonarda vede v kinech po 2 týdnech se podívejte zde.

24.5.2006 - Režisér Tom, statistiky

Tom Hanks není jen śpěšným hercem, ale také filmovým producentem, a právě teď vsadil pěkný balík na slavnou skupinu ABBA. Na písničkách švédských hitmakerů je totiž postaven v současnosti nejúspěšnější muzikál Mamma Mia. Hanksova produkční společnost Playstone už podepsala všechny potřebné smlouvy a začíná s výběrem herců / Na to, jak se dařilo filmu Šifra mistra Leonarda o prvním víkendu se můžete podívat zde.

23.5.2006 - TV DUEL, festival v Cannes

V novém čísle časopisu TV DUEL, které vyšlo minulé úterý najdete 8 stránkovou přílohu týkající se filmu Šifra mistra Leonarda.Také se můžete podívat na pár fotek z festivalu v Cannes, na video z tohoto festivalu, kde je rozhovor s Tomem Hanksem a dalšími herci z filmu se můžete podívat zde: nízká kvalita / vysoká kvalita , nebo pokud nebudou funkční odkazy, tak se na videa podívejde zde.

22.5.2006 - Guinnessova kniha, Da Vinciho kód

Americký herec Tom Hanks vstoupil do Guinnessovy knihy rekordů za to, že se sedmkrát v řadě objevil ve filmech, jejichž tržby přesáhly v USA v přepočtu 2,2 miliardy korun v letech 1998-2002.Blesk: Pan umělec / Během měsíce by  měl u nás v ČR vyjít scénář k filmu Šifra mistra Leonarda (Da Vinciho kód), kde najdete i fotky z filmu. Přesný termín i cena zatím nebyly určeny, je známo pouze nakladatelství a tím je ARGO.

13.5.2006 - Guinnessova kniha rekordů, Biografie

Tom Hanks byl zapsán do Guinnessovy knihy rekordů, bohužel nevím přesně za co, ale ihned jakmile si to z internetu přeložím tak to sem hned napíšu nebo přeložíte-li to rychleji než já tak mi to pošlete na e-mail. Jinak když jsme u těch knih, Tom nedávno napsal svoji Biografii, která už se v zahraničí začne prodávat 26.5.-obal knihy je na fotce vlevo, tak kdo ví ?? třeba někdy se dočkáme i my. Na druhé fotce vidíte další plakát k filmu Šifra mistra Leonarda,ale to snad poznáte.

11.5.2006 - E-shop, Tom časopise

V E-shopu bylo k DVD i Importu přidáno podrobné Info k jednotlivým DVD.V prodeji je také nový časopis, spíše TV Program TVMini, kde najdete 2 stránky o filmu Šifra mistra Leonarda.Cena časopisu je 6,50,-Kč

9.5.2006 - E-shop

Byly upraveny ceny u některých DVD, které si můžete objednat přes nás nebo přes internetový obchod DVDGalaxie.

8.5.2006 - FANCLUB

Zprovozněn FANCLUB, prozatím se jedná spíše o seznam, kde budou uvedeny fanoušci / fanynky Toma Hankse. Pokud by mi někdo chtěl pomáhat, mohl by se časem tento FANCLUB stát oficiálním v ČR / SK.

3.5.2006 - Tom v časopises

V časopisech Cinema a Premiere najdete rozsáhlé informace o filmu Šifra mistra Leonarda. V Cinemě navíc stránkový portrét(fotka) Toma a v Premiere prozměnu v rubrice RETRO 4 stránky o filmu Forrest Gump. Cinemu seženete za 98,-Kč a Premiere za 49,-Kč

2.5.2006 - Šifra mistra Leonarda ::: z natáčení